درباره دکتر سید رضا صمصام شریعت

دکتر سید رضا صمصام شریعت متولد 1344 از سال 1362 با احراز رتبه اول دیپلم کشوری و کسب رتبه 13 کنکور سراسری به دانشگاه راه یافت.
وی در سال 1369 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان طبیب عمومی فارغ التحصیل شد و از سال 1370 در زمینه تخصص پاتولوژی دوران دستیاری خود را آغاز نمود . وی در سال 1374 موفق به اخذ مدرک تخصص خود گردید و در حال حاضر پزشک متخصص پاتولوژی و دارای بورد تخصصی در آسیب شناسی تشریحی و بالینی می باشد.
دکتر صمصام شریعت تا کنون در مراکز خصوصی و دولتی متعددی مشغول به کار بوده است مانند کلینیک فرهنگیان اصفهان ، سازمان انرژی اتمی ، و مرکز قلب شهید چمران .
وی در همه این ادوار همزمان در آزمایشگاه خود ( آزمایشگاه دکتر صمصام شریعت ) در دو زمینه پاتولوژی تشریحی و بالینی نیز فعالیت داشته است . او در حال حاضر در همین آزمایشگاه مشغول ارائه خدمات تخصصی به بیماران می باشد و زمینه اصلی فعالیت وی تشخیصهای بعد از مرگ در جنین و نوزاد ( Perinatal Pathology ) است . لازم به ذکر می باشد که او در مدت 15 سال فعالیت خود در این زمینه بیش از 2000 جنین و نوزاد را اتوپسی کرده و تشخیصهای قطعی علل مرگ ایشان را طبق ظوابط آکادمی بین المللی طب پری ناتال بصورت مکتوب ارائه نموده است.
جوابدهی آنلاین